Стати меценатом

Стати меценатом Дитячої Футбольної Програми Королівського клубу Реал Мадрид - FUNDACIÓN REAL MADRID CLINIC EN ODESSA!

Без Вас маленькі чемпіони не впораються. Будь-яка Ваша допомога для нас дуже важлива. Приєднуйтесь!
На жаль, спорт в наш час доступний далеко не всім. Далеко не в кожній родині є можливості для влаштування дітей у спортивні футбольні програми і просування їх подальшого спортивного майбутнього. Тому деякі юні футболісти не можуть брати участь у футбольній програмі і турнірах через різні соціальні фактори, але в першу чергу - фінансової складової. Дані проблеми підштовхнули до меценатства Дитячої Футбольної Програми FUNDACIÓN REAL MADRID CLINIC EN ODESSA. Спорт, повинен бути доступним для будь-кого, тим більше дітей, мають величезний потенціал до досягнення високих результатів.

Меценатство Дитячої Футбольної Програми FUNDACIÓN REAL MADRID CLINIC EN ODESSA - унікальна можливість допомогти юним спортсменам зібрати кошти для реалізації їх спортивних надій, повноцінно рости і розвиватися, займатися спортом, змінити життя на краще! Це виключно цільові збори!

Коли є особливе бажання пройти навчання в Найкращій Футбольній програмі FUNDACIÓN REAL MADRID CLINIC EN ODESSA, тренуватися і виступати на стартах, але немає можливості оплачувати тренера або поїздки, всі мрії руйнуються, і маленький спортсмен втрачає надію.

Але ми з вами можемо змінити це! Завдяки вашій допомозі юні спортсмени зможуть реалізувати свої плани і мрії, і ви будете причетні до їх спортивним і особистим перемогам!

Всі маленькі спортсмени надають фото- і відеоматеріал про свої тренування, своїх спортивних активностях. Після закінчення програм ми викладаємо звіт про участь юних футболістів, їх відгуки, подяки, публікації в ЗМІ

Фонд Reeal Madrid у співпраці з Inusports відсвяткувало вперше футбольний clinic в Україні, який проходив в Одесі. Протягом майже тижня, 100 дітей мали можливість тренуватися за специфічною методикою Фонду.

З такої нагоди, clínic набуває громадський характер. Завдяки співпраці з Child.UA Association і Федерацією України з Футболу, 10 дітей взяли участь в clínic по стипендіальній програмі. Також 2-е тренерів Фонду, які прибули в Україну взяли участь в сесії тренувань, яка налічувала 77 дітей. Діти в свою чергу змогли насолодитися днем ​​за схемою спортивного освіти, який розвиває Фонд Real Madrid.

Завдяки допомозі Асоціація "Child.ua", сертифікати на навчання у тренерів Fundación Real Madrid Clinic отримали четверо талановитих хлопців: Антон Міхальчук та Микита Лучко, що залишились без батьківського піклування, а також Кіріл Хохлов та Кирило Крючков, чиї батьки не мали змогу оплатити навчання самостійно.

"Асоціація CHILDUA допомагає талановитим діткам, що опинились у складних життєвих обставинах, надаючи можливості для навчання та розвитку. Ми щасливі бачити посмішки на обличчях дітей та брати участь у здійсненні їх мрій!”, – зазначила президент Асоціації CHILD.UA Євгенія Тимошенко.

Дякуємо за співпрацю та допомогу!


Історії дітей


ДІТИ, КОТРІ ПОТРЕБУЮТЬ ДОПОМОГУ

Хохлов Кирилл

Обращение Мамы Кирилла, Дарьи Степанцовой: “Добрый день! Мы снова хотим обратиться к вам за помощью. Не знаю как выразить Вам ...

Ляшенко Евгений 

Учится в 51 школе г. Одесса, занимается футболом в ДЮФК Атлетик, тренер Рязанцев А. С. Также занимается гирьевым спортом и настольным теннисом. ...